אנו שמחים לשמוע שאתם מגיעים למרפאתנו. אנחנו חושבים שמחכה לכם חוויה נעימה והיינו רוצים לשתף אתכם בחלקה. גילינו שכמה שיודעים יותר מראש, מה צפוי, נוח יותר ההכנה לביקור, והמפגש עצמו.

אנו ממוקמים בלב רחביה – שערי חסד- נחלאות ברחוב אוסישקין 57, קומת קרקע (כניסת גינה) ליד רחוב בצלאל. (עם כניסתכם תעברו גינה יפה ומרגיעה, בריכת דגים ומפל מים ותכנסו לאזור הקבלה עם אקווריום מיוחד של דגים נדירים במי ים המוסיף לשלווה). אנו במרחק הליכה "ממרכז" העיר, היכל שלמה, בית הכנסת הגדול ומלון פלז'ה. ברכב, מגן סאקר, עולים ברחוב בצלאל ופונים ימינה לרחוב אוסישקין, 57. בהמשך ממול (כ- 200 מטר) יש חניון "מנורה" עם יותר מ- 100 מקומות חניה. גם בהמשך רח' אוסישקין ישנה חניה מסודרת, [מצורפת מפה לנוחיותכם].  בתחבורה ציבורית ניתן להגיע אלינו בקווי האוטובוסים 19, 17.

מרפאתנו כל כך שונה "מהנורמה" המקובלת, אנו מרגישים שמגיע לכם יותר. ד"ר גדליה מרדכי שטרן, תגלו, הינו אכן אישיות  מיוחדת. מיזוג נדיר של "עולמות" שחצה בכדי להביא לכם את הסטנדרט הגבוה ביותר של טיפול ושרות.

מאד חשוב להגיע 10-20 דקות לפני זמן התור בכדי שתוכלו להיות רגועים, שנוכל להכיר אתכם כמו שצריך, ובכדי שתוכלו לקבל את

 

הזמן המלא שמגיע לכם. תוכלו לשתות כוס תה או קפה בזמן שאתם ממלאים את שאלון ההיכרות ובכדי שהתמונות ההכרחיות של השיניים תהיינה מוכנות על מנת לאפשר מפגש הכי יעיל ופורה עם הרופא. היום בחדרי הטיפול אין מצלמות "קונבנצנליות" אלא מצלמות דיגיטאליות המאפשרות לראות מיד התמונה ללא צורך בפיתוח, ומקטינות חשיפה רנטגנית מיותרת. "סי.טי." (טומוגרפיה ממוחשבת) בדרך כלל מיותרת היום, ואין צורך בה. כללית, תראו דברים מפליאים. אנחנו בדרך כלל עומדים בזמן, ואפילו 5-10 דקות לפני הזמן. ובכן נכון לקחת בחשבון עיכובים נורמאליים בכדי שנוכל לתת לכם את הזמן המלא השמור במיוחד בשבילכם. אם יש סיבה לשנות את התור אנא להודיע לנו לפחות 48 שעות מראש בכדי שנוכל להתאים עצמנו לשינוי ולאפשר הזמן למישהו אחר שמחכה לתור. אנו מודים לכם על שיתוף הפעולה והבנתכם בענין.

בראש וראשונה ירצה ד"ר שטרן להכיר אותך כבן אדם ורק אחר כך כמתרפא בכדי שיוכל לתת המלצות המתאימות ביותר לך. בהתאם למורכבות המצב שלכם יתכן שד"ר שטרן יתן ההמלצות מיד ולפעמים במועד אחר.  


חניכיים

מחלות חניכיים – חדשות טובות!
ריח רע מהפה הוראות לתמיסה לריפוי חניכיים מחלות חניכיים והבריאות שלך

קרא עוד

לייזר

"האור החדש"
רפואת שיניים – עידן חדש
ריפוי "בלייזר קל"

קרא עוד

השתלות שיניים

שתלים ושיניים
מידע חשוב בעניין שיקום הפה
מה זה שתל – מה זה עושה? איך זה עובד?

קרא עוד